Novinka - brýle s úpravami (nejen) pro řidiče

Zpozornět by měli především řidiči, nositelé brýlí, kteří hledají maximální komfort vidění za jakýchkoliv podmínek a ti, kteří tráví hodně času sledováním LED displejů.

Brýlové čočky s úpravou GLARE

jsou určené k běžnému celodennímu nošení. Poskytují dokonalou ochranu zraku proti UV záření a velmi silnou proti HEV světlu (modrofialové světlo, které je vysokoenergetické, uvádí se zkr. HEV – High Energy Visible), z něhož odfiltrují cca 60% energie.
Chrání všechny, kteří tráví hodně času sledováním LED displejů, tzn, PC, telefonů, tabletů apod., které vyzařují mnohem více HEV světla než dřívější techologie.

Za zhoršených světelných podmínek, např. za soumraku nebo v mlze mají rozjasnující účinek a zvyšují kontrast vidění. To ocenují zejména řidič a pacienti s VPMD.

Speciální revoluční úprava brýlových čoček Glare tkví v nové technologii, kdy se vakuovým způsobem nanáší na brýlové čočky – minerální i plastové.

2-590x100.gif

Co dokáže povrchová úprava čoček Glare?

  • zajistí 100 % filtraci UV záření
  • splňuje normu EN ISO 14889 pro řízení vozidel ve dne i v noci
  • vhodná úprava pro běžné čiré brýlové čočky i samozabarvovací čočky
  • filtruje „modré světlo"
  • žluté zabarvení filtruje oslňující spektrum světla, zejména od xenonových světlometů
  • rozjasňují a zostřují vidění za mlhy i za šera
  • vhodné i pro pacienty s VPMD (Věkem podmíněná makulární degenerace), kteří potřebují co nejvyšší ochranu před vysokoenergetickým modrým světlem
  • pohodlná, inteligentní úprava brýlových čoček pro každého i pro každodenní nošení

Hledali jste ve slovníku, co znamená „glare"? Našli jste záře? Možná také označení pro nežádoucí jev po laserovém refrakčním zákroku nebo tzv. „glare" označuje kruhy a pocit rozostření kolem světelných zdrojů, např. světel aut.

Vychytávka pro brýlové čočky – unikátní úprava Glare – je vyvinuta právě proto, aby Vám nic z toho nepřekazilo Vaši jízdu autem ve dne nebo v noci.

Chcete vědět víc? Pak neváhejte a ozvěte se nám nebo prostřednictvím jednoduchého formuláře si objednejte nezávaznou a bezplatnou návštěvu Optického poradce.

 

Zdarma a nezávazně

Objednat OptikaDoDomu

vyplňte formulář a do 24 hod.
Vám zavoláme