Icona Acamar green

1 699

Kategorie: Dioptrické brýle
barva rámu: černá, zelená
flexi stranice: ano
styl: oválné
typ: celorám
velikost: XL = vel. 55 a větší
zaměření: pánské
Cena: 1 699 (včetně čoček)
  • Šířka očnice: 57 mm
  • Výška očnice: 31 mm
  • Šířka nosníku: 16 mm
  • Šířka brýlí: 142 mm
  • Délka stranice: 140 mm

Popis

Pánské luxusní dioptrické brýle v kombinaci působivého odstínu zelené a černé. Brýle dostaly jméno po jedné daleké, ale jasné hvězdě. Ačkoliv ji z našich zeměpisných šířek není možné vidět, náš nový model můžete mít doma již do týdne. Brýlové obruby v tenkém celorámu jsou vyrobeny z kvalitní oceli. Stranice jsou acetátové, proto tak příjemné již od prvního nasazení.

Aby od prvního nasazení také brýle skvěle seděly, jsou vybaveny speciálním pantem – flexi stranicí, díky které se zcela přizpůsobí tvaru hlavy a eliminují nepříjemné otlaky. Správné a hlavně pohodlné usazení na nose si přizpůsobíte pomocí nastavitelného nosníku. Jisté je, že tyto brýle jsou vhodné nejen pro každodenní nošení, ale také do společnosti. Za každých okolností v nich budete vypadat elegantně a zářit.

Pokud vás nepřesvědčí vyzkoušení online – nabízíme bezplatnou a nezávaznou návštěvu Optického poradce u vás doma. Tento model nabízíme také v jednobarevném černém provedení. Už jste zjistili, že u nás můžete nakoupit dioptrické brýle levněji a navíc získat doživotní garanci na brýlové obruby?